Про компанію

Автоцентр «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» був заснований в далекому 1961 році. Тоді підприємство називалося «Міська станція №2 з ремонту легкових автомобілів громадян міста». Починаючи з 70-х років це була спеціалізована СТО №3 з обслуговування автомобілів ВАЗ, а 1983 році вона була переведена на Столичне шосе, 90.

У 1993 році було засновано спільне українсько-японське підприємство «Ніссан - Україна». Тобто Автоцентр «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» став першим офіційним дилером Ніссан – Україна.

з 2006 року Автоцентр «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» став офіційним дилером RENAULT (Рено) Україна — найбільшим в Україні.

З травня 2021 року Автоцентр «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» став офіційним дилером бренду CHERY в Києві.  

Багато років підряд ми заслуговували довіру серед клієнтів у сфері автомобільного бізнесу. Купити Чері в Києві, дуже легко,  ми знаходимось по вулиці Героїв Оборони, 4. Наші фахівці у сфері продажів десяткам тисяч людей допомогли придбати надійне авто.

Нашим сервісним обслуговуванням з  високим рівнем оснащення та якісним рівнем робіт користуються клієнти з усієї України, впродовж тривалого часу. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб заслуговувати позитивну репутацію серед клієнтів. На сьогодні, ми керуємося виключно європейськими стандартами якості та пропонуємо найбільш вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів.

Разом з брендом CHERY (Чері) ми будемо продовжувати якісно та на високому рівні обслуговувати кожного клієнта та дарувати тільки позитивні емоції  під час придбання авто.

Спеціалісти відділу продажів автомобілів CHERY (Чері) розкажуть про спеціальні умови кредитування, страхування, оформлення КАСКО та Автоцивілки, допоможуть Вам визначитися з вибором моделі авто, враховуючі Ваші побажання та вподобання.

Щоб відчути можливості авто на дорозі ми пропонуємо записатися на тест-драйв CHERY (Чері).

Ми піклуємося про наших клієнтів і цінуємо їх час. Тому наші фахівці Автосалону CHERY (Чері) візьмуть на себе оформлення автомобіля в МРЕВ та отримання технічного паспорту на авто.

Здійснити будь-яку оплату можна у відділенні банку, яке знаходиться на території Автоцентру. А вільний час Ви можете провести в нашій комфортній кімнаті відпочинку та пригоститися кавою.

Особливу увагу в Автосервісі «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» приділяють гарантійному та післягарантійному обслуговуванню автомобілів. Наш Автоцентр виконує сервісні роботи будь-якої складності. Планове ТО CHERY (Чері), капітальний ремонт, кузовний ремонт, а також ремонтні роботи окремих важливих вузлових частин авто. Ми маємо один з найбільших складів оригінальних запчастин, які мають відповідні сертифікати якості та можуть бути використані в ремонті авто.

Завжди раді бачити Вас в нашому Автоцентрі «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ».

Ми працюємо 7 днів на тиждень без вихідних, за винятком загальнонаціональних свят.

АДРЕСА АВТОСАЛОНУ CHERY (Чері)

ЧЕРІ Київ, вул. Героїв Оборони, 4 (Теремки, Голосіївський, Одеська площа).

Тел.: (044) 277-70-70, (050) 439-79-10

БРОШУРИ