Нові автомобілі Chery

В Автосалоні CHERY (ЧЕРІ), офіційного дилера ГОЛОСІЇВСЬКИЙ в наявності великий вибір моделей CHERY (ЧЕРІ), придбати доступні комплектації автомобілів CHERY TIGGO ТА JETOUR можливо в місті Києві, вул. Героїв Оборони, 4. Спеціально для клієнтів ми представляємо доступні ціни, вигідні умови кредитування, можливість покупки авто в лізінг та програми лояльності.
Модельний ряд інноваційних, технологічних кросоверів CHERY TIGGO – ЧЕРІ ТІГО:
CHERY TIGGO 2 – доступний субкомпактний міський кросовер. Представлений в комплектаціях Classic 5MT, Luxury 5 MT.
CHERY TIGGO 4 – компактний кросовер комфорт класу, доступний в комплектаціях Comfort 5 MT, Comfort + 5 MT, Comfort + CVT.
CHERY TIGGO 7 – сімейний позашляховик, чудово підходить для бездоріжжя. Представлений в комплектаціях. Classic 6 MT, Luxury 6DCT.
CHERY TIGGO 8 – кросовер Преміум сегменту, 7 місний, найбільший SUV в лінійці CHERY TIGGO. Можна зробити вибір з комплектацій Luxury 6DCT, Premium CVT.
CHERY TIGGO 7 PRO – флагманський, прогресивний, інноваційний кросовер, оснащений новими технологіями. Доступний в комплектаціях Luxury CVT, Premium CVT.
JETOUR X70 – побудований на платформі Chery Tiggo 8, середньорозмірний кросовер класу «K2», 7 місний, суббренд CHERY, його назва перекладається як «Життя в русі» .
Щоб визначитися з вибором автомобіля, ми пропонуємо майбутнім власникам завітати до нашого автосалону CHERY, офіційного дилера в Києві та Київській області, пройти тест-драйв бажаного авто. Наші менеджери з відділу продажу наддадуть професійну консультацію, презентують вигідні умови придбання авто в кредит. Також на місці, в нашому автосалоні можливо оформити Автоцивілку та КАСКО на вигідних умовах.  
Також Ви можете доукомплектувати арсенал автомобіля додатковим обладнанням. На офіційному сервісі Чері ви можете проходити регламентне ТО зі збереженням гарантії на автомобіль.

БРОШУРИ