Chery Tiggo 2 Pro

Tiggo 2 Pro

 

CHERY TIGGO 2 PRO — компактний кросовер, повний ресталінг моделі CHERY TIGGO 2.

Дизайн моделі створений згідно живої концепції руху, з використанням біонічних елементів та яскравих акцентів у вигляді передніх дворівневих фар, решітки радіатора, заднім спойлером та тривимірними задніми ліхтарями.

CHERY TIGGO 2 PRO Решітка радіатора

Виконана у стилі 3D діамантового малюнка, тим самим вирізняє авто серед інших.

CHERY TIGGO 2 PRO
Chery Tiggo 2 Pro Комплектації
Chery Tiggo 2 Pro 2 рівня фар

Фари розділені на 2 сегменти – світлодіодні денні ходові вогні, котрі розташовані високо – біля решітки радіатора. А щоб гарно освітлювати дорогу, основні галогені ліхтарі розміщені близько до дорожнього покриття, внизу автомобіля.

Chery Tiggo 2 Pro
Chery Tiggo 2 Pro Колісні диски радіусом 16 дюймів

Легкосплавні колісні диски розміром R16 мають гарний вигляд та практичні у використанні

Chery Tiggo 2 Pro
Інтер’єр Chery Tiggo 2 Pro

Салон автомобіля виконаний у темних тонах. В оббивці сидінь використані високоякісні тканинні матеріали, приємні на дотик. Регулювання сидіння водія здійснюється у 3-х діапазонах, а сидіння переднього пасажира у двох. Передній ряд сидінь має підігрів сидінь вже в базовій комплектації. Для особливого комфорту водія та пасажирів салон CHERY TIGGO 2 PRO комплектується переднім центральним підлокітником з боксом.

Chery Tiggo 2

* На сайті автосалону Чері (CHERY) Голосіївський вказані ціни з урахуванням ПДВ. Ми пропонуємо кращі ціни на ЧЕРІ ТІГО 2 - CHERY TIGGO 2 в Україні. Всі розрахунки надаються в гривнях. ** На сайті вказаний еквівалент цін в доларах США на відповідну дату згідно із середньозваженим курсом на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/markets. Кількість автомобілів ЧЕРІ (CHERY) обмежена.Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни або комплектації на автомобілі CHERY (Чері). Детальну інформацію щодо актуальних цін, наявності авто ЧЕРІ  (CHERY), відповідних кольорів та моделей, уточнюйте в автосалоні CHERY (Чері) в офіційного дилера м. Київ, вул. Героїв Оборони, 4 або по тел. 044 277-70-70 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно з тарифами операторів зв'язку).

БРОШУРИ