Chery Tiggo 2

Tiggo 2
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ 7,4
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
ПОТУЖНІСТЬ, К.С. 106
СИДІННЯ
СИДІННЯ 5

CHERY TIGGO 2 — доступний, компактний міський кросовер, чудово підходить для вітчизняних доріг.

CHERY TIGGO 2 Колісні диски R15/R16

Кросовер Chery Tiggo 2 (Чері Тігго 2) укомплектований сталевими колісними дисками R15 у базовій комплектації Classic та легкосплавними R16 в комплектації Luxury. Він зручний для поїздок по місту, а також підходить для виїзду на легке бездоріжжя, завдяки високому кліренсу.

CHERY TIGGO 2
Chery Tiggo 2 Комплектації
Chery Tiggo 2 Решітка радіатора

Дизайн решітки радіатора з логотипом Chery посередині виготовлений у формі діаманта.

Chery Tiggo 2
Chery Tiggo 2 Впізнавані лінії LED фар

Світлодіодні лінії LED — ближнього світла та задніх фар — нагадують літеру C.
Даний елемент — це особлива ідентифікація бренду Chery.

Chery Tiggo 2
Інтер'єр Chery Tiggo 2

Салон автомобіля виконаний у комбінованому стилі — темних та яскравих кольорах. Оббивка сидінь тканинна — чорного кольору з помаранчевими вставками. В комплектації Luxury присутній підігрів передніх сидінь. За необхідності спинки другого ряду сидінь можна скласти в пропорції 60 на 40. 

Chery Tiggo 2

Яскравий, субкомпактний кросовер Chery Tiggo 2 (Чері Тіго 2) можна купити в офіційному автосалоні Чері в Києві. Дизайн авомобіля насичений комплексом спортивних деталей, котрі поліпшують аеродинаміку авто, зокрема заднім спойлером. Світлодіодні фари ближнього та дальнього світла виконані у  формі C, котрі відбивають індивідуальність бренду Чері (CHERY). Інтер’єр Чері Тіго 2 (Chery Tiggo 2) двоколірний - чорний колір контрастує з яскраво помаранчевим. Функціонал салону Chery Tiggo 2 (Чері Тіго 2) доповнюють - центральна консоль з 8 дюймовим дисплеєм,  з камерою заднього огляду, електронним кондиціонером, електричними склопідіймачами, а також з системою мультимедіа з 4-ма динаміками. Відповідальність виробника перед покупцем зазначена у встановлених гарантійних зобов’язаннях. Гарантія на новий кросовер Чері Тіго 2 (Chery Tiggo 2)   складає 3 роки або 100 000 км пробігу (на двигун і трансмісію - 5 років або 150 000 км пробігу), в залежності від того, що настане раніше. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації. 

* На сайті автосалону Чері (CHERY) Голосіївський вказані ціни з урахуванням ПДВ. Ми пропонуємо кращі ціни на ЧЕРІ ТІГО 2 - CHERY TIGGO 2 в Україні. Всі розрахунки надаються в гривнях. ** На сайті вказаний еквівалент цін в доларах США на відповідну дату згідно із середньозваженим курсом на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/markets. Кількість автомобілів ЧЕРІ (CHERY) обмежена.Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни або комплектації на автомобілі CHERY (Чері). Детальну інформацію щодо актуальних цін, наявності авто ЧЕРІ  (CHERY), відповідних кольорів та моделей, уточнюйте в автосалоні CHERY (Чері) в офіційного дилера м. Київ, вул. Героїв Оборони, 4 або по тел. 044 277-70-70 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно з тарифами операторів зв'язку).

 

БРОШУРИ