Chery Tiggo 4

Tiggo 4
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ 6,9
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
ПОТУЖНІСТЬ, К.С. 113
СИДІННЯ
СИДІННЯ 5
CHERY TIGGO 4 ІДЕАЛЬНИЙ РОЗМІР КУЗОВА

Дизайн кросовера CHERY TIGGO 4 побудований на концепті Beta і повністю відповідає головній ідеї бренду CHERY «Життя в русі».

Пропорції кузова чудово співвідносяться, за рахунок цього авто CHERY TIGGO 4 (Чері Тіго 4) має цілісний вигляд. Тип кузова — п’ятидверний SUV. Дизайн задньої частини авто виглядає ширшим за рахунок хромованої лінії між фарами.

Решітка радіатора в передній частині авто нагадує зоряне небо, що створює відчуття глибини. А алюмінієві двоколірні легкосплавні диски R17 ще більше додають кросоверу вражаючого вигляду.

CHERY TIGGO 4
Chery Tiggo 4 Комплектації
Chery Tiggo 4 ТИГРОВІ ОЧІ ФАР

Ходові вогні CHERY TIGGO 4 (ЧЕРІ ТІГО 4) представлені у вигляді  передніх світлодіодних LED та задніх протитуманних фар, які нагадують хижі очі тигра. 

Chery Tiggo 4
Chery Tiggo 4 ДЗЕРКАЛА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Виконані у кольорі кузова. Вони оснащені електрорегулюванням з салону, покажчиками поворотів, а також функцією обігріву.

Chery Tiggo 4
Chery Tiggo 4 Інтер'єр кросовера

Інтер’єр CHERY TIGGO 4 виконаний у темних тонах з сірими вставками. Оббивка салону комбінована: тканина з екошкірою надають моделі приємного внутрішнього вигляду та практичності в експлуатації .

Chery Tiggo 4

Cпеціально для комфортного користування доступні діапазонні регулювання сидіння. У зимовий час можна скористатися функцією підігріву передніх сидінь. Щоб отримати більше простору багажного відділення, спинки сидінь 2-го ряду можна складати в пропорції 60/40.

Chery Tiggo 4
БРОШУРИ