Chery Tiggo 7 Pro

Tiggo 7 Pro
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ 8,2
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
ПОТУЖНІСТЬ, К.С. 147
СИДІННЯ
СИДІННЯ 5

CHERY TIGGO 7 PRO — інноваційний кросовер, прогресивний флагман змін на ринку.
Екстер’єр моделі виконаний в сучасному дизайні з використанням виразних ліній та елементів.

Chery Tiggo 7 Pro Комплектації
CHERY TIGGO 7 PRO Матричні фари

Світлодіодні LED фари головного світла та денні ходові вогні приємного білого кольору яскраво освітлюють шлях, особливо в умовах мінімальної видимості. Задня оптика з унікальним малюнком підкреслює оригінальність моделі.

Chery Tiggo 7 Pro
CHERY TIGGO 7 PRO Інтер’єр кросовера

Оббивка салону моделі Chery Tiggo 7 Pro (Чері Тігго 7 Про) стилізована під шкіру — це робить догляд за салоном простішим, а сам матеріал є гіппоалергеним. Модель Чері Тігго 7 Про оснащено повним зимовим пакетом: підігрівом керма, другого ряду сидінь та лобового скла. Для особливої зручності та щоб розширити об’єм багажного відділення, сидіння другого ряду можна скласти в пропорції 60/40. Для комфорту водія та пасажирів в сидіння вмонтовані підлокітники та зручні підголівники. По контору переднього ряду сидінь знаходиться різнокольорова підсвітка, що робить салон автомобіля надзвичайно оригінальним.

Chery Tiggo 7 Pro
CHERY TIGGO 7 PRO МІСЦЯ ВИСТАЧИТЬ УСІМ

Новий кросовер Чері Тігго 7 про (CHERY TIGGO 7 PRO) - флагманський модель, з об’ємом двигуна 1.5 літра, з турбомотором, та потужністю 147 к.с. вразить будь-кого. Світлодіодні матричні фари, котрі ідеально доповнюють образ прогресивного кросовера у 2,7 рази ефективніші за галогенові ліхтарі. Новий CHERY TIGGO 7 PRO (ЧЕРІ ТІГО 7 ПРО) оснащений двозонним клімат-контролем, цифровою зоною управління з екранами 7”, 8” и 10”, камерою 360, безключовим доступом до багажного відділення - це додає йому статусності та престижності.

Купити CHERY TIGGO 7 PRO  (ЧЕРІ ТІГО 7 ПРО)  - модель преміум класу можна в автосалоні Чері (CHERY) Голосіївський в Києві.

Виробник має відповідальність перед покупцем - це зазначено в гарантійних зобов’язань. Гарантія на автомобіль (двигун та трансмісію) складає 5 років або 150 000 км, дивлячись, на те, що настане раніше.   Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації.

Вигідні ціни на ЧЕРІ ТІГО 7 ПРО - CHERY TIGGO 7 PRO в Україні. *Встановлені ціни на автомобіль - з урахуванням ПДВ. Всі розрахунки зазначено в гривнях. ** Вказано еквівалент цін в доларах США на відповідну дату згідно із середньозваженим курсом на міжбанківському ринку на https://bank.gov.ua/markets. Кількість автомобілів ЧЕРІ  (CHERY) обмежена. Виробник і продавець залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни та рівні комплектацій і на автомобілі CHERY (ЧЕРІ). Інформацію щодо наявності авто ЧЕРІ (CHERY), актуальних цін, доступних моделей та кольорів,  уточнюйте в автосалоні CHERY (ЧЕРІ) в офіційного дилера в м. Київ, за адресою вул. Героїв Оборони, 4 або по тел. 044 277-70-70 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно з тарифами операторів зв'язку).

БРОШУРИ