Chery Tiggo 7

Tiggo 7


CHERY TIGGO 7
– сімейний позашляховик, створений на основі концепт-кара Chery TX.

Хвилеподібні лінії кузова ЕКСТЕР'ЄР CHERY TIGGO 7

Кузов створений у натхненні з природною енергією води. З обох боків авто розташовані виразні лінії, котрі нагадують хвилі.

Chery Tiggo 7
Chery Tiggo 7 Комплектації
Легкосплавні диски R18/R19

Легкосплавні диски R18/R19

Легкосплавні диски R18 та R19 підкреслюють статусність кросовера та додають престижу.

Панорамний дах

Панорамний дах

Панорамний дах розміром майже 1 квадратний метр, разом з бічними вікнами візуально розширює розмір авто та подарує ще більше вражень від поїздок.

CHERY TIGGO 7 Галогенові фари у формі тризуба

Галогенові фари головного світла виконані у формі тризубця Посейдона та завдяки хромованим вставкам створюють приємний контраст з L-подібними фарами. Світлодіодні задні ліхтарі нагадують кігті тигра та яскраво виділяють авто серед інших.

Chery Tiggo 7
CHERY TIGGO 7 Аркоподібна решітка радіатора

Решітка радіатора виконана у формі арки, характерної для бренду Чері.

Chery Tiggo 7
CHERY TIGGO 7 Зовнішні дзеркала з електрорегулюванням

Зовнішні деркала оснащені функцією електрорегулювання та автоматично складаються після блокування авто, а в зимовий час можна скористатися електропідігрівом дзеркал.

Chery Tiggo 7
CHERY TIGGO 7 Інтер’єр кросовера

Салон Чері Тігго 7 виконаний в темному стилі. В класичній комплектації — тканинна обробка салону, в комплектації Luxury – еко-шкіра. 

Для особливого комфорту в наявності є 3-х діапазонне регулювання сидіння водія. За необхідності сидіння другого ряду можна скласти в пропорції 60/40 та розширити об’єм багажного відділення до 1100 л.

Для додаткової зручності водія та пасажирів в сидіння авто Чері Тігго 7 вмонтовані підлокітники та підстаканники. А в зимовий час можна скористатися підігрівом передніх сидінь та зовнішніх дзеркал.

БРОШУРИ