Chery Tiggo 8

Tiggo 8
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ
ВИТРАТА ПАЛИВА, Л/100 КМ від 7,5
ПОТУЖНІСТЬ, К.С.
ПОТУЖНІСТЬ, К.С. від 147
СИДІННЯ
СИДІННЯ 7

CHERY TIGGO 8 — найбільший позашляховик серед лінійки TIGGO.

7-місний кросовер з колісною базою 2710 мм та кліренсом 200 мм, розроблений на платформі T1X.

CHERY TIGGO 8 Виразні елементи кузова

Дизайн кузова розкриває концепт модельного ряду Чері Тігго — тигр, що готується до стрибка. Дві виразні лінії, котрі йдуть через передню частину моделі CHERY TIGGO 8, разом з багажними реллінгами та заднім спойлером ще більше підкреслюють його стрімкий зовнішній вигляд.

Chery Tiggo 8
Chery Tiggo 8 Комплектації
CHERY TIGGO 8 Решітка радіатора

Решітка радіатора з точковим візерунком нагадує образ зоряного неба та розкриває індивідуальність бренду Чері.

Chery Tiggo 8
Chery Tiggo 8 Світлодіодні LED фари

Світлодіодні LED фари, виконані у матричному стилі, у 2,7 разів ефективніші за галоген. Функція Follow Me Home — після блокування авто фари вимикаються через певний час, тим самим освітлюють водію шлях в темний час доби.

Chery Tiggo 8
Chery Tiggo 8 Диски R18

Легкосплавні колісні диски R18 підкреслюють престижність кросовера преміум-класу та додають стійкості під час маневрування на дорозі.

Chery Tiggo 8
Інтер’єр Chery Tiggo 8

Салон авто виконаний в темному кольорі, з сірими вставками. В оббивці сидінь використані якісні, гіпоалергені матеріали з еко-шкіри. Для особливого комфорту наявне 3-х діапазонне регулювання сидіння водія, спинки другого ряду сидінь складаються в пропорції 60/40. При складанні другого і третього ряду сидінь утворюється багажне відділення об’ємом 2101 л.

Салон авто Chery Tiggo 8 укомплектований передніми та задніми підлокітники, а також підстаканниками для напоїв. Наявний повний зимовий пакет: підігрів керма, другого ряду сидінь та лобового скла.

Chery Tiggo 8
БРОШУРИ