Страхування

З турботою про наших клієнтів офіційний дилерський центр CHERY в Автоцентрі «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» зробить придбання автомобілів ще зручнішим. Ми співпрацюємо зі страховою компанією повного страхового циклу страхового сервісу «Експрес Страхування». Це компанія, якій довіряють з 2008 року, яка регулярно сплачує клієнтам за страхові випадки, забезпечує фінансову надійність та довіру клієнтів.

Разом з нашими партнерами з компанії «Експрес Страхування» можна не перейматися за безпеку свого авто — оформити програми КАСКО відповідно до Ваших потреб.

КАСКО — це программа, яка забезпечує захист від таких ризиків: ДТП, падіння предметів, стихійних явищ, пожеж, вибухів, протиправні дії, вчинені третіми особами, в тому числі незаконне заволодіння транспортним засобом.

КАСКО від «Експрес Страхування» дає можливість вибору ризиків, строку дії договору, території покриття, франшиз.

В Україні обов’язковим є поліс страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів Автоцивілка (ОСЦПВ). Кожному власнику необхідно мати ОСЦПВ, щоб у випадку ДТП поліс страхування зміг покрити ризики постраждалого транспортного засобу (третій особі) за рахунок страховика.

Спеціаліст з «Експрес Страхування» в нашому автосалоні Чері допоможе Вам оформити поліс ОСЦПВ (Автоцивілку).

Щоб оформити програму КАСКО або Автоцивілку в Автоцентрі «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» в дилерському центрі СHERY, Ви повинні мати такий перелік документів: паспорт, код платника податків, техпаспорт на авто, водійські права.

Детальніше про программи КАСКО або Автоцивілку можна дізнатися за тел. (044) 277-70-70

БРОШУРИ